Doświadczenie zdobywała od najmłodszych lat pod okiem Mamy, a później starszej siostry. Już jako kilkuletnia dziewczynka była zabierana przez Mamę do pracy – pracowni sukien ślubnych, gdzie mogła podglądać  powstawanie tych wyjątkowych kreacji. Bardzo wcześnie  pomagała wycinając  elementy z koronki, czy je ozdabiając ...

 

Wykształcenie  zdobyła w Krakowskim Technikum Odzieżowym nr.1  oraz w słynnej Szkole Artystycznego Projektownia Ubioru (SAPU).

 

Karierę rozpoczęła w renomowanych krakowskich butikach ślubnych; „Marta’’, „Karolina’’ i „Cymbeline’’., ubierając klientki w najpiękniejsze suknie wybitnych projektantów Ian Stewart, Justin Alexander, Sarah Danielle, Sincerity, Cymbeline oraz Mystic.

Następny krok to Londyn, gdzie pod okiem wyjątkowych designerów, szlifowała swoje umiejętności w  najbardziejj prestiżowych butikach i atelier takich jak „Studio Lindka Cierach’’, „Pronovias’’ (Manuel Mota, Valentino Sposa i Elie by Elie Saab), „Studio Clarisicia Gill’’ i „Ritva Westenius’’.

Moja filozofia

 

Dla mnie każdy projekt zaczyna się od poznania klientki i dobrania stylu, koloru i tkaniny, która odzwierciedli jej duszę. Najważniejsza jest dla mnie jakość i perfekcyjne dopasowanie kreacji. Moim zadaniem jest podkreślić wszystko, co w kobiecie najpiękniejsze.

 

Uważam, że każdy dzień jest wyjątkowy i tak należy się ubierać.

Feel free to contact me at dominika.zasada(at)gmail.com