„My Silky Dream” – pod takim hasłem odbędzie się inauguracyjny pokaz mody młodej krakowskiej

projektantki Dominiki Zasady.

 

14 października w Stalowych Magnoliach, Dominika Zasada zaprezentowała kolekcję inspirowaną marzeniami kobiet. „Niejedna z nas pragnęła wystąpić w pięknej sukni, uszytej na miarę, jednak często suknia ta pozostaje tylko w sferze marzeń. Poprzez swoją kolekcję chcę dać kobietom szansę na odrobinę luksusu i możliwość realizacji ich modowych marzeń” mówi Dominika.

Jak sama nazwa pokazu wskazuje, ubrania z kolekcji zostały wykonane z jedwabiu. Ten szlachetny materiał zapewnia nie tylko niezwykły komfort w noszeniu ubrań, ale również w wyjątkowy sposób potrafi otulić sylwetkę kobiety. Kolekcja dedykowana jest wszystkim kobietom, które pragną poczuć się pięknie. Polskie kobiety są bardzo wymagające, dlatego projekty Dominiki Zasady wykonane są z wysokiej jakości tkanin, tak aby ubrania były wygodne oraz idealnie pasowały do konkretnej sylwetki.

 

Dominika Zasada kieruje się regułą, „by każdy projekt był realizowany od poznania Klientki, dobrania stylu, koloru i tkaniny, który odzwierciedli jej duszę. Moim zadaniem jest podkreślić wszystko to, co w kobiecie najpiękniejsze.” Kreacje Dominiki Zasady będą dostępne na indywidualne zamówienie, które można składać poprzez stronę internetową projektantki (www.dominikazasada.com), która zostanie oficjalnie otwarta przed pokazem.

 

Fryzury do pokazu zostały stworzone przez Oskara Bachonia, który dotychczas współpracował z wieloma renomowanymi magazynami mody, pracował także przy produkcjach filmowych. Czesze i maluje również osoby z życia publicznego.

(article from uroda.com)

Kliknij tutaj aby zobaczyć zdjęcia z pokazu My Silky Dream.